Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Papasakok apie save.

Go down 
+9
Freja Beha
Venera Quart
Ema Summery
Jadzė Peliaucka
Akvilina Spaqujle
Kate Morandess
Julie Book
Madison Gil Rodhult
!Meidy.
13 posters
AutoriusPranešimas
!Meidy.
Tektonix
Tektonix
!Meidy.


Female
Pranešimų skaičius : 66
Age : 28
Miestas : Kėdainiai.
Klasė : 1 klasė.
Darbas : :D.

Papasakok apie save. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Papasakok apie save.   Papasakok apie save. Icon_minitimeAntr. 11 11, 2008 5:51 pm

Čia papasakokim apie save.

Apie mane :

Labas,esu Monika.Iš Kėdainių.Labai mėgstu bendrauti.
Esu Šauliukė. Gimimo diena 1998 -12-05.man devyni metukai.labai mėgstu dainuoti.
pati turiu brolį Luką..
mėgstu :
forumus,smailus,šokti,dainuoti,piešti,internetą,draugus,vasarą,gimtadienį,šokoladą,neiti
į mokyklą,atostogos,lakstyti per lietų
basa,maudytis,plaukioti,žaislus,simpsonus,serialus,TV,miegoti,dovanas,Harį
Poterį,filmus,kung fū pandą,helovyną,pš,fotkintis,tedžius,fotiką,savo
lovą,gyvūnus.muzika,skaipą ir t.t.
mano kontaktai :
oniukas - nekenciuradzi
skypas - moncute1
tel. nr. -
86418894 tinkas L-A-B-A-S.
kviečiat į oniuką ar skaip tai parašykit kad iš forumo esat,kitaip nepriimsiu.
o rašant sms tai prisitatykit irgi kad iš forumo nes prašysiu pasakyti kas jūs :DDD.
jei kas sudomins klauskit. :}}
iki mano gimtadienio liko :

Papasakok apie save. Line_vest5-A331A0.gif_beg_vest5-slank.gif_time_1228428000_text_Iki+mano+gimtadienio+liko+
Atgal į viršų Go down
http://tuiras.bigforumlive.com
Madison Gil Rodhult
Interlix
Interlix
Madison Gil Rodhult


Female
Pranešimų skaičius : 152
Age : 29
Miestas : Vidurys niekur x]]

Papasakok apie save. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Papasakok apie save.   Papasakok apie save. Icon_minitimePen. 11 14, 2008 1:52 pm

Sveiki. Esu Rasa. Gyvenu Jurbarke.. Tiksliau kaime x]] Nemėgstu visiško floodo, turiu sesikęę Agnę. Hobis - muzika.. Esu dalyvavusi ne viename muzikos konkurse, ir šiek tiek pasiekus. Aj, gimimo data 1995-04-04 x]] Esu romantikė, nemėgstu neformalų.. Visada turiu savo nuomonę, tačiau nevisada moku ją išsakyti.. Mokausi kolkas gerai.. Na anais metais buvo vienas 9 metiniam, o kiti aukštesni x]] Na daugiau nežinau ką parašyti. Nu pakankamai gerai moku groti pianinu, mokinuosi gitara, norėčiau būgnų.. Kaip ir viskas..
Atgal į viršų Go down
Julie Book
Bibliotekininkė
Bibliotekininkė
Julie Book


Female
Pranešimų skaičius : 235
Age : 26
Miestas : Mėnulis
Darbas : Bibliotekininkė . "Flowerex" - gėlių parduotuvės darbuotoja.

Papasakok apie save. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Papasakok apie save.   Papasakok apie save. Icon_minitimePen. 11 14, 2008 2:19 pm

So.
Aš Augustė. Man 11metų. Gimtadienį švenčiu kasmet liepos 13d. Esu panevėžietė, myliu Lietuvą <3.
Man patinka skaityti, krapštytis su PC.
Lankau dvi mokyklas. Vidurinę ir muzikos. Ech... Vargina. Žinot, kai penktokei darbo diena baigiasi tuo pat metu kaip tėčiui, ir net vėliau nei mamai, yra ne kas. Mokausi gerai. Nesiskundžiu. Patinka lietuvių ir anglų kalbų pamokos.
Charakteris mano bjaurus, dievinu mėlyną spalvą. Tik ne žydrą. O sodrią, rašalinę mėlyną. Mmm.
Tai tiek apie mane. :)
Jei kas neaišku - aš jūsų paslaugoms. :D Klauskit.
Atgal į viršų Go down
Kate Morandess
Mokytojas
Mokytojas
Kate Morandess


Female
Pranešimų skaičius : 348
Age : 29
Miestas : Pajūris
Klasė : 8a xD
Darbas : Graužikų skyriaus pardavėja, "Rkiosk" pardavėja, Maximos pardavėja

Papasakok apie save. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Papasakok apie save.   Papasakok apie save. Icon_minitimePen. 11 14, 2008 2:24 pm

Ahoy, aš Agnė (: man 14, gyvenu Klaipėdoje. Esu gan rimta, mėgstu pakovoti už save. Mėgstu sėdėti prie pc, bet dabar jau prisėsiu labai retai, nes problemos su mokslais, o noriu į gimnaziją išeiti. Šiaip kaip žmogus esu draugiškas, paguodžiantis bei padedantis kitiems. Labai myliu savo augintinį triušiuką. Kovo 7 sukaks vieneri metai, kai turiu jį. Esu labai jautri todėl labai prie visų prisirišu.

Tai tiek... pamises
Atgal į viršų Go down
http://pasitikejimas.xz.lt/
Akvilina Spaqujle
Interlix
Interlix
Akvilina Spaqujle


Female
Pranešimų skaičius : 114
Age : 32
Miestas : Zunda
Klasė : Pirma.
Darbas : H&M krautuvėlės , aksesuarų skyriaus darbuotoja.

Papasakok apie save. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Papasakok apie save.   Papasakok apie save. Icon_minitimeTr. 11 19, 2008 11:23 pm

Mai neim iz Akvilė :): man 16, gyvenu Vilniuje :) Esu padraika, mėgstu nesąmones, pakankamai linksmų plaučių žmogelis, tačiau jautri ir greitai prisirišanti. well, not much to know...
Atgal į viršų Go down
http://www.blogas.lt/spaqujle3000
Jadzė Peliaucka
Roboctelix
Roboctelix
Jadzė Peliaucka


Female
Pranešimų skaičius : 147
Age : 25
Klasė : Antrokė būsimoji ;D

Papasakok apie save. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Papasakok apie save.   Papasakok apie save. Icon_minitimeKv. 11 20, 2008 9:42 am

Jooo...
Aš esu Ugnė.Man 10 metų.Gyvenu Alytuj, labai mėgstu meet'us iš SRF Papasakok apie save. Bc96172e696b5952ebe3e29f711d80ca , ir dar daug visokio velnio ko kiti nemėgsta.Tai va, jeigu norit plačiau apie ką mėgstu prašom paskaityti:

1.Smailus
2.Meet'us
3.Neiti į mokyklą
4.Vaikščioti naktimis
5.Rašyti
6.Žaisti sims'us, ClubPenguin.
7.Daryti visokias nesąmones, pvž.: Sėdėti palėpėj iki sustirimo. Arba lakstyti po namus lyg išprotėjusiai.Tokia ir esu...Papasakok apie save. D43d437b5d838718178da33bf3a30e1b

Tai va esu blogaPapasakok apie save. 54dc8ad968d4d40e72406214f4cb29ab .Turiu įpročių kurie kitus erzina ir dar esu išprotėjus (nu nors per nago juodymą tai tikrai!).Gimiau 1998-08-03.Muahahahahaha!Na dar čia pridėti-turiu šunį ir papūgą.Esu gana jautri ir isterikė. oomg Tai vo! Mėgstamiausia tauta-Japonija.Ir vyyyy! (Na čia matosi mano išprotėjimas) mokausi Alytaus Dzūkijos vid. mokykloje. dziaugiuosi
Atgal į viršų Go down
Ema Summery
Tektonix
Tektonix
Ema Summery


Female
Pranešimų skaičius : 154
Age : 28
Klasė : Antra.
Darbas : H&M krautuvėlės, kasdieninių drabužių skyriaus darbuotoja.

Papasakok apie save. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Papasakok apie save.   Papasakok apie save. Icon_minitimeKv. 11 20, 2008 2:06 pm

Aš kaip ir Ugnė iš Alytaus. Mano vardas Evita (Eva). Tiesa, tam simsų fanų tinklalapį nesu užsiregistravus. Turiu broliuką, kuriam jau 2. Jo gimtadienis 2006-09-30. Manasis : 1996-03-28. Esu avinas,kaip pastebit. Dabar esu šeštoj klasėj. Lankau rankinį. Dėja, augintinių neturiu. Spalvų neskirstau į mėgstamas ir ne. Visos yra gražios,kaip ir visi žmonės. Jeigu kas nori susirašyt,rašykit į PM,duosiu numeriuką. Beje, ežys. :D


Paskutinį kartą redagavo GoogleME., Kv. 11 20, 2008 5:38 pm. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Jadzė Peliaucka
Roboctelix
Roboctelix
Jadzė Peliaucka


Female
Pranešimų skaičius : 147
Age : 25
Klasė : Antrokė būsimoji ;D

Papasakok apie save. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Papasakok apie save.   Papasakok apie save. Icon_minitimeKv. 11 20, 2008 3:16 pm

Sorry už floodą bet- GoogleME=Evita?! Wow nu čia tai bajeris! omg
Atgal į viršų Go down
Venera Quart
Mokytojas
Mokytojas
Venera Quart


Female
Pranešimų skaičius : 33
Age : 28

Papasakok apie save. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Papasakok apie save.   Papasakok apie save. Icon_minitimeKv. 11 20, 2008 4:00 pm

Sveiki^^
Aš Vaida iš Mažeikių.Man 12.Esu manyčiau draugiška,šilta asmenybė,bet jai kas nors nervina-galiu parodyti ir savo nagus,kurių neturiu. dziaugiuosi Šiaip,esu silpnų nervų,bet kad nervinčiausi būna retai.
Esu gimusi 1996-05-12.Esu jautukas. inlove Mėgstu klausytis muzikos,sedėti prie kompiuterios,skaityti knygas,piešti..Turiu sesę,kuriai 18 metų.
Tai tiek.Norite dar pabendrauti-į pm. music
Atgal į viršų Go down
Freja Beha
Tektonix
Tektonix
Freja Beha


Female
Pranešimų skaičius : 109
Age : 30
Miestas : Širvintos
Klasė : Pirma

Papasakok apie save. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Papasakok apie save.   Papasakok apie save. Icon_minitimePen. 11 21, 2008 8:45 pm

Sveiki ^^

Aš esu Silvija iš Širvintų. Gimiau 1993-12-17, taigi esu Šauliukė;D Mokausi 9-oje klasėje. . Manyčiau esu draugiška, visada padedu jei galiu. Turiu augintinę triušytę Kexę kuriai gruodžio 16 bus metai kaip jau auginu savo namuose ;D Be je mokausi groti su gitara tačiau mūsų mieste nelabai yra mokytojų todėl mokausi iš draugių ir interneto ;DD Nuo mažens mėgstu dirbti kruopščius darbelius. Nuo trečios klasės lankau audimo būrelį su kuriuo esu nemažai pasiekus ne tik savo mieste.. Labai patinka nerti vąšeliu. Jei kas norėtų pabendrauti - į pm :) labai lauksiu... Tai tiek apie mane. ;) mmm
Atgal į viršų Go down
Mayumi Kurenai
Mokytojas
Mokytojas
Mayumi Kurenai


Female
Pranešimų skaičius : 320
Age : 30
Miestas : Shinjuku
Klasė : Pirmokė

Papasakok apie save. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Papasakok apie save.   Papasakok apie save. Icon_minitimePen. 11 21, 2008 10:53 pm

Konnichiwa \( ^.^ )/

☆Esu Kristina,bet mano šajka vadina mane Kšiste.;DD
☆Saldžiausiose svajonėse ir sapnuose gyvenu Tokyjuje,Shinjuku rajone,dangoraižio viršūnėje XDD
Bet karčioje realybėje tūnoju Panevežyje.>>
☆Man 14,bet vasario 11d. sukaks 15 ir pasensiu vieneriais metais ><" xDD{skaičiuoju raukšles oO XDDD}
{Gimimo data-1994-02-11}.
☆Esu vandenis,plaukioju visur ir kartais wpš nusiplaukioju ir praskęstu XDD~
☆Turiu blyškią odą,salotines akis{o.O},šviesiai rudus plaukus.Mano ūgis-164 cm;D
☆Esu hyperaktyvi,nesveikai linksma{x]]},labai draugiška{daug kas sako};DD,paslaugi ir dar..aj nu;DDD Pažinsi mane pabendravęs;DD Tuomet rašyk man į skype {temoje "kontaktai" yra parašyta;D} arba į PM;D
☆Esu vienturtė. (party) XDD
☆Bet turiu augintinę-katę...{wardo neminėsiu,nes yra per daug nešvankus XDD}
Ehem...
☆Lankau Panevėžio Vytauto Mikalausko menų mokyklos achujeną 8 klasę XDD
Groju 8 metus fortepionu,noriu gitarėlę paimt;DD Nors viena didžiausių mano svajonių yra groti būgnais;DD {noriu groti būtent jais nes...man patinka taškytis XDD}
☆Apie pomėgius-pirma vieta - JAPONIJA!Viskas kas su ja susiję man praeina.<33
Svajoju ten gyvent...bet...tai tik norai;//
☆Tęsiam temą;DD.. Dar minint Japoniją mokaus jos kalbą ,dabar kaip tik mokaus Kanji-sunkiausią dalį.Juk vien kanji raidžių yra 1945 ;X Ir reik viską įsimint;D Bet turint norą viską įsimenu;}
☆Kitas pomėgis užemantis tą pačią vietą su Japonija - MUZIKA!Be jos-ne minutės!
☆Pirmenybę atiduodu J-Music,o ypač J-Rock and Visual Kei.-The GazettE,Maximum The Harmone,12012,Ayabie,Girugamesh,Megamasso,Plastic Tree,Alice Nine,Antic Cafe,Dir en Grey,Vidoll ir dar daugybeeeee grupių.;}}}
☆O šiaip savo silpnybę atiduodu metalui,hardcore'ui,hardrockui,trashcore'ui...krč aš tranki pacanė XDDDD~~
☆Taip pat truputį info-nekenčiu melagių,išdavikų,duchelių,nesveikų,dblų xDDD
☆Taipogi jei su manim bendrauji-nedrįsk įžeidinėt Japonų,nes iškart atsidursi mano įsivaizduojamoje Funtikų Skolininkų Knygelėje,o tada tau nepasiseks! durnius
Wpš žiūriu čia išsiplėčiau,ejnu aš bleh miegot n_n
Sayonara^^.☆
Atgal į viršų Go down
Levanda Belamin
Tektonix
Tektonix
Levanda Belamin


Female
Pranešimų skaičius : 93
Age : 27
Klasė : Pirma
Darbas : Kanceliarinių prekių parduotuvės

Papasakok apie save. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Papasakok apie save.   Papasakok apie save. Icon_minitimeŠt. 11 22, 2008 9:30 am

Aloha!! :D

Tai ką. Esu Rūta.
Gimus 1996-06-27, kad nereikėtų skaičiuot tai man 12 metų. ;D
Groju gitara ir lankiau šokius. Šokiai atsibodo, nes 5 metus ėjau. xD
Mano akys mėlynos, kaip kada ir pilkšvai mėlynos. ;D
Turiu brolį- Mindaugą. ;D Nesu vienturtė. ;D jegele
Auginu augintinį- katiną Taškį.
Mėgstu skaityti, ypač sedėti prie pc, žiūrėti TV, būti su draugais ir taip toliau. ;D~
Draugai mano, kad aš draugiška ir beabejo paslaugi. xDD

Vėliau gal daugiau papildysiu. tongue

Pasikartosiu.xD

Skyp'as: rut2xx (lievas xD)
One: rut2x@one.lt
El.paštas: rut2xx@gmail.com
Mobilus- 868980628 (labas)

Rašykit!! sunglasses mmm
Atgal į viršų Go down
Amber Tamith
Mokytojas
Mokytojas
Amber Tamith


Female
Pranešimų skaičius : 250
Age : 28
Klasė : ...

Papasakok apie save. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Papasakok apie save.   Papasakok apie save. Icon_minitimeŠt. 11 22, 2008 2:38 pm

Sveiki, žmogeliai! :D
Taigiss.. Aš - Gintarė. Nors šiaip turbūt ir patys tai matot.. Šiam pasauly gyvenu nuo tūkstantis devyni šimtai devyniasdešimt penktų metų spalio šeštos dienos. Dabar man jau trylika metukų fenas Aš gyvenu tokiam Lietuvos užkampį, kurio niekas nežino - Kuršėnuose.
Man patinka skaityt knygas (Dabar "Golemo akį" valgau :D ). Dar aš mėgti klausytis muzikos. O jos klausau įvairios. Nuo "YVOS" iki Žilvino Žvagulio xDD Joooke smile Jeigu rimtai tai labiausiai mėgstu "Panic at the Disco" muziką, dar "Simple plan", "Linkin Park", "G&G Sindikato" paklausau, nors aišku pasitaiko ir pavienių kitų grupių dainų.
Šiuo metu laisvalaikiu taip pat mokausi šokti JumpStyle :DD Ne mergaitiškas šokis, bet man patikti :)
Tai tiek šiam kartui apie mane.. gelyte
Atgal į viršų Go down
Waka Takanori
Tektonix
Tektonix
Waka Takanori


Female
Pranešimų skaičius : 175
Age : 27
Klasė : 2 :DD

Papasakok apie save. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Papasakok apie save.   Papasakok apie save. Icon_minitimeŠt. 11 22, 2008 3:23 pm

Hou hou

Esu Sandra. Gyvenu Kaune...
Bla bla bla tai neįdomu :DDDDDD
Einam prie įdomesnių dalykų
Tj va, mėgstu japoniją meilė
"Mokinuos" Japonų kalbos toks jau tas mokinimasis keletą dienų į savaitę :DDD
Taigi klausau beveik visada Jrock'o...Meluoju...Visada tik jo klausau...Kompe turiu tik 2 lietuviškas dainas chi Tą Ostapenko dviratuką ir da kažkokia apie stringus xDDDDDDDDDD
Dar mokinuos šokti parapara :DDD
Mano mėgs. grupės yra: X japan (hide tame) Vidoll, Ayabie, An cafe, Girugamesh, The gazette, Dir en grey, Plastic Tree,Alice Nine, 12012, Atria, Canzel, Lolita23q, Miyavi, √eight, SuG, Danger gang, Mucc, LM.C, Phantasmagoria, Moi dix moi, Buck-tick, nega, blood, Glay, Serial number, Versailles, -oz-, Soroban, Nightmare Nu ir taip toliau :DDD
Mokinuos grot būgnais ir gitara...Būgnais man labiau patink daug lengviau :DD
Va dainuoju mokykloj vyksta eurovizjos...Ir aš jose dalyvauju tiksliau dalivavau tik 2 :DDDD
Šykart noriu dalyvaut dainuot Japoniškai...Bet nesu tikra ar kas suprastu ką aš malu bee
Toliau mėgstu bendraut ypač su taip kuriem patink japonija nebent mano tėtis su juo pasigynčit galima del Japonų smile Durnai skamba bet man patinka pradedu rodyt bernų nuotraukas chi
Mokslai man nesiseka nežinau kodėl aš nesutverta mokytis chi
Mano kontaktai kažkur nukišti jaigu ką in PM(ar kaip jis rašos)
Gerai manau užteks smile
Ačiū už demėsį ačiū xDD
Atgal į viršų Go down
http://jrockpop.briceboard.com/
Sponsored content





Papasakok apie save. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Papasakok apie save.   Papasakok apie save. Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Papasakok apie save.
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Apie pamoką
» Apie pamoką
» Apie pamoką.
» Apie Pencildraw pamoką.
» Apie Ekobiolix pamoką.

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Mokykla :: Mokykla :: Mokykla :: Mokyklos parkas-
Pereiti į: